Hit sezonu! Rozkloszowana spódnica mini

Hit sezonu! Rozkloszowana spódnica mini


Rozgłos zyskały 68 lat temu i są popularne do dziś. Rozkloszowane spódnice, bo o nich mowa, pasują do każdej sylwetki i sprawdzają się przy każdej okazji.

W roku1947 Christian Dior na swoim pokazie zaprezentował nowość – rozkloszowaną spódnicę. Początkowo sięgała ona do połowy łydki, jednak z czasem zaczęto ją skracać. Dziś rozkloszowane mini są na porządku dziennym. Kobiety wybierają je, ponieważ wyglądają świetnie na każdym typie sylwetki i nadają się na każdą okazję – można je łączyć zarówno ze szpilkami, jak i trampkami czy butami sportowymi.

 

Obiektem kobiecego pożądania stały się ostatnio spódnice tiulowe oraz mini w jaskrawych kolorach – są idealne na wiosenne i letnie dni.

 

Spódnice tiulowe bardzo często można spotkać przeglądając polskie najpopularniejsze blogi modowe. Blogerki uwielbiają łączyć tiul z przeróżnymi dodatkami. To one zapoczątkowały modę na zakładanie trampek do spódnicy. Polskie gwiazdy także nie stronią od tego typu stylizacji – zarówno młode celebrytki, jak i dojrzałe gwiazdy (np. Maryla Rodowicz).

 

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na łączenie rozkloszowanej mini:

 

spodnica

 

spodnica

 

spodnica

  • Warto przeczytać

    Copyrights by Moda. Uroda. Styl. | fashionelle.pl | Facebook | Google+ | Twitter