Perfumy Dior - przegląd

Perfumy Dior - przegląd


Perfumy marki Dior należą do najlepszych. Cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Poniżej prezentujemy małe zestawienie paru najatrakcyjniejszych propozycji.

 

Perfumy Dior dla kobiet

 

Christian Dior J´adore In Joy

Owocowo-kwiatowy zapach zawierający w sobie esencję kobiecości. Świeża mandarynka, przeplatana jaśminem, orchideą i różą, tworzy udane połączenie z kwiatami ylang-ylang, kojarzącymi się z elegancją, subtelnością i czułym usposobieniem. To perfumy idealne na każdą porę dnia i roku.

 

Christian Dior Dolce Vita

Zastanawiałaś się kiedyś, jak mogłoby pachnieć szczęście? Przetestuj to ekskluzywne pachnidło, a przekonasz się, że za pomocą umiejętnie skomponowanych woni można pobudzić wyobraźnię i natchnąć pozytywną energią. Christian Dior Dolce Vita to propozycja dla pań rozsmakowanych w życiu, umiejących cieszyć się każdym dniem i pełnych optymizmu. To zapach niezwykle zmysłowy, powstały pod auspicjami wszechwładnego Erosa. Skuteczność – gwarantowana.

 

Christian Dior Poor Poison

Wyobraź sobie malownicze tropiki, skwarne, oleiste słońce, błękitny akwen rozpościerający się aż po horyzont… Christian Dior zaklął te wszystkie wyobrażenia w jednym unikalnym zapachu, a następnie połączył go z woniami przywodzącymi na myśl kobiecą zmysłowość i mroczny erotyzm. W tle, prawem kontrastu, zauważalne są akcenty niewinnego, młodzieńczego romantyzmu. Nuty wodnych kwiatów, powiązane z esencją drzewa sandałowego, bergamotki, mandarynek i pomarańczy, są prawdziwym afrodyzjakiem, który nie pozostawi obojętnym żadnego mężczyzny. Perfumy jak żadne inne nadają się na wieczorne randez-vous.

 

 

Perfumy Dior dla mężczyzn

 

Christian Dior Fahrenheit

To propozycja dla mężczyzn, którzy łączą w sobie silną wolę i bezkompromisową stanowczość z głęboką wrażliwością i niepospolitą inteligencją. To melanż kontrastujących ze sobą woni, zdolnych zawrócić w głowie niejednej kobiecie. Bardzo ekspresywne nuty bergamotki i cytryny idą w parze z delikatnym głogiem i czarującą lawendą. Sercem zapachu jest upajający fiołek, spowity intensywnym bursztynem i woskiem pszczelim. Całość dopełniają akcenty cedru i drzewa sandałowego. Christian Dior Fahrenheit nadaje panom charakteru i wydobywa na wierzch nieposkromioną męskość.

 

Christian Dior Dior Homme 2011

Christian Dior Dior Homme jest równie kuszącą propozycją. O jego odrębności stanowi m. in. niepospolity w męskich perfumach składnik: irys. Umiejętnie wkomponowany w całość, składającą się ponadto z szałwii, lawendy, bergamotki, delikatnego kakao, ambry, skóry, haitańskiej wetywerii oraz indonezyjskiego paczuli – daje zaiste porażający efekt. To zapach hipnotyzujący, wywołujący w kobietach pożądanie. Przekonaj się o tym sam.

 

Perfumy Dior są jedyne w swoim rodzaju. Nie bez powodu stały się ikoną rynku perfumeryjnego: swoją ugruntowaną pozycję zawdzięczają wysokiej jakości składnikom i umiejętnemu ich łączeniu. Bez wątpienia jest to marka godna zaufania, a jej produkty warte są każdych pieniędzy.

 

Nad powstawaniem artykułu czuwała Perfumeria Elnino Parfum.

 

  • Copyrights by Moda. Uroda. Styl. | fashionelle.pl | Facebook | Google+ | Twitter