6 propozycji gustownych kopertówek na sylwestra

6 propozycji gustownych kopertówek na sylwestra


W chwili, kiedy kobieta zaczyna planować, co będzie robiła w ostatnią noc roku, natychmiast zaczyna się zastanawiać, co na siebie założy – zwłaszcza jeśli wybiera się na zabawę sylwestrową.

Bez względu na to, czy będzie to typowy bal, domówka u przyjaciół czy impreza w klubie - tego dnia zarówno panie, jak i panowie są zobowiązani do tego, aby ubrać się elegancko. Każda kobieta wie, że nawet najbardziej wystrzałowa sukienka będzie robiła marne wrażenie bez dobrania do niej dodatków. Najważniejszym z nich jest torebka, a fasonem, który od lat okazuje się niezawodny na imprezy, jest kopertówka.

 

 

Wersja mini

 

Znaczna większość pań decydujących się na zakup kopertówki wybiera mniejsze modele, chcąc schować do nich jedynie kilka drobiazgów. W torebce takiej ma się zmieścić chusteczka, pomadka, klucz i może puder kompaktowy. Takie rozwiązanie wybierają te panie, które nie chcą imprezować ze zbędnym ciężarem. Taka mała kopertówka jest też bardzo bezpiecznym rozwiązaniem, bo można ją dobrać do każdego outfitu bez obawy, że przytłoczy ona resztę stroju.

 

 

Spakuj więcej

 

Te z kobiet, które wybierają się na imprezę i nie mają możliwości pozostawienia dużej ilości swoich akcesoriów w samochodzie czy mieszkaniu koleżanki, sięgają zazwyczaj po większe torebki. Kopertówka większych rozmiarów może być bardzo wyrazistym dodatkiem do sukienki, oczywiście pod warunkiem, że dobierze się go z głową. Mieści ona znacznie większą ilość przedmiotów niż jej mniejszy odpowiednik, co czyni ją bardzo praktyczną. 

 

 

Dodatek do stroju

 

Jeśli wybierająca się na imprezę kobieta boi się, że źle dobierze torebkę i popełni niewybaczalne faux pas, powinna szukać torebek, których kolorystyka pasuje właściwie do wszystkiego. Najbezpieczniejszym wyborem jest kupno czarnej lub beżowej torebki. Warto jednak kierować się zasadą, że ma ona pasować do butów – jeśli więc buty są w kolorze szarym, niech i torebka nosi podobny odcień.

 

 

Idź na całość

 

Bardziej odważnym paniom, które w sylwestrową noc chcą zaszaleć nie tylko na parkiecie, polecamy całkowicie niekonwencjonalne modele torebek kopertowych. Żadna kobieta nie przejdzie niezauważona, jeśli będzie dzierżyła przezroczystą torebkę zdobioną piórami, wykończoną szklanymi koralikami lub uszytą ze skóry w różnych odcieniach złota.

 

 

Klasyczny wybór

 

Kreacje sylwestrowe często same w sobie są bardzo odświętne i dobieranie do nich zbyt barwnych dodatków jest niewskazane. Aby nie przesadzić, do cekinowej lub innej błyszczącej sukienki zaleca się raczej kupno najprostszej w formie torebki o niewyszukanym kształcie i bez zbędnych dodatków.

 

 

W stylu retro

 

Mając w planach imprezę w starym stylu, warto pomyśleć o stroju, który będzie do niej adekwatny. W takim przypadku dobrze jest postawić na klasyczną sukienkę i uzupełnić ją oryginalną kopertówką w stylu retro, w kształcie dobrze znanym naszym babciom i odbiegającym od całkowicie prostej formy większości kopertówek, które dzisiaj nosimy. Niech jednak nietypowość tej torebki nie kończy się na samym kształcie. Dobrze jest zwrócić też uwagę na materiał, z jakiego torebka jest wykonana. Zamiast skóry może to być sztuczny jedwab lub aksamit, które to materiały sprawiają całkowicie inne wrażenie niż używana tradycyjnie skóra.

 

Zobacz ciekawe dodatki do sylwestrowych kreacji na: decobazaar.com.

 

  • Warto przeczytać

    Copyrights by Moda. Uroda. Styl. | fashionelle.pl | Facebook | Google+ | Twitter