Jak rozjaśnić uśmiech?

Jak rozjaśnić uśmiech?


Czy biel zębów może być nieskazitelna? Czy środki wybielające dają efekty? Na te oraz inne pytania odpowiadamy poniżej.

Każda z nas marzy o zdrowym i pięknym uśmiechu – w końcu białe zęby są jednym z wyznaczników atrakcyjnego wyglądu. Ale nie każda z nas jest gotowa na to, by wyrzec się różnych codziennych przyjemności, np. jedzenia czekolady. Nie każdą z nas stać też na kosztowne zabiegi dentystyczne. Czy istnieje jakiś sposób, który pozwoliłby rozjaśnić zęby szybko i skutecznie, a jednocześnie nie wiązał się ze znacznym uszczupleniem portfela lub jadłospisu?

 

 

Wybielanie zębów z Coco White Mint

 

Odpowiedzią na postawione wyżej pytanie jest proszek wybielający Coco White Mint. To utleniony, aktywny węgiel coco, łączący się podczas mycia z cząsteczkami osadu nazębnego i wypłukujący go z ust. Dzięki swoim naturalnym składnikom jest zupełnie nieszkodliwy (czego nie można powiedzieć o konkurencyjnych produktach, naszpikowanych chemikaliami). Co więcej, wpływa korzystnie na zdrowie jamy ustnej. Zwalcza osad i toksyny, przeciwdziała bakteriom oraz infekcjom dziąseł. Zapobiega stanom zapalnym i wpływa dodatnio na poziom pH w ustach. W zaskakująco szybkim czasie przynosi widoczne i trwałe efekty. Jest w 100% naturalny, chroni szkliwo, odświeża oddech i usuwa płytkę nazębną. Opakowanie zawierające 60 g proszku wystarcza na ponad 4 miesiące.

Chcesz usunąć przebarwienia? Masz już dosyć nieestetycznego osadu na zębach? Wszystkie dotychczasowe środki zawiodły? Z Coco White Mint na pewno uda Ci się osiągnąć zamierzony rezultat. Proszek stworzony na bazie naturalnych, organicznych składników rozjaśnia zęby, nie niszcząc ich.

 

Wybielanie zębów w domu może przynieść zauważalne i trwałe efekty, ale pod warunkiem, że będziesz używać do tego celu odpowiednich produktów. Wystrzegaj się specyfików zawierających w swoim składzie wiele chemikaliów – może i pomogą Ci one w rozjaśnianiu zębów, ale przy okazji mogą również zaszkodzić. Takie ryzyko nie zachodzi w przypadku stosowania Coco White Mint – w pełni naturalnego proszku, który nie tylko wybiela zęby, ale i poprawia stan zdrowia jamy ustnej. Produkt kupisz tutaj: https://starsmile.pl/.

 

  • Warto przeczytać

    Copyrights by Moda. Uroda. Styl. | fashionelle.pl | Facebook | Google+ | Twitter