Drewniane muchy – nowy trend

Drewniane muchy – nowy trend


Mucha pod szyją nadaje mężczyźnie elegancji i szyku. Mucha wykonana z drewna pozwala uzyskać niebanalny efekt.

 

Obecnie muchy wracają do łask. Zakłada się je nie tylko na uroczyste przyjęcia i formalne spotkania; panowie chodzą w muchach do pracy, teatru, knajp, a nawet na grilla. Mucha nie musi być eleganckim dodatkiem do smokingu, fraka czy garnituru. Będzie się idealnie komponowała również z casualowymi kreacjami. Drewniana mucha to jedyny w swoim rodzaju gadżet, dzięki któremu wyrazisz swoją osobowość i wyróżnisz się z tłumu. Jeśli lubisz eksperymentować z ubiorem, ten elegancki i oryginalny dodatek z całą pewnością Ci się spodoba.

 

Drewno – styl i klasa

 

Drewno wykorzystuje się najczęściej w produkcji różnego rodzaju dóbr użytkowych. Ale surowiec ten znajduje też zastosowanie w wytwarzaniu biżuterii, okularów i dodatków do ubrań, w tym męskich much. Drewniane gadżety są stylowe i świadczą o dobrym guście. Muchy produkuje się z bambusa, mahoniu, orzechowca, wiśni, klonu, a także z egzotycznych gatunków: maho, wenge, iroko czy merbau. Mogą mieć one nieco inne kształty niż ich tradycyjne odpowiedniki z materiału, ale wyglądają naprawdę efektownie, zwłaszcza jeśli są odpowiednio dobrane do ubioru. Jako że mają jedynie 3 mm grubości, nie sprawiają najmniejszego kłopotu w noszeniu.

 

 

Na różne okazje

 

Chciałbyś urozmaicić swój imaż? Dobrym sposobem będzie zaopatrzenie się w kilka różnych much, które będą pasowały do wielu kreacji. W sprzedaży dostępne są muchy oldschoolowe, o kształcie klasycznym, ręcznie malowane, rzeźbione itd. Jest w czym wybierać! Mucha wykonana z drewna może nie tylko przedstawiać jakiś wzór, ale też np. widok. Kreatywność producentów nie ma granic. Dobrej jakości drewniane muszki, a także inne gadżety z drewna, takie jak np. obrączki wolframowe z drewnem lub drewniane zegarki.
Więcej ciekawych produktów znajdziesz na stronie Polskiej marki Priam.

 

Drewniana mucha to propozycja dla panów ekstrawaganckich, którzy cenią nietypowe rozwiązania. Niezależnie od tego, jak lubisz się ubierać, tego typu dodatek sprawdzi się idealnie na różne okazje takie jak wesele, bankiet czy spotkanie ze znajomymi.

 

  • Copyrights by Moda. Uroda. Styl. | fashionelle.pl | Facebook | Google+ | Twitter