Plecak zamiast torebki – same zalety!

Plecak zamiast torebki – same zalety!


Torebki są bardzo praktyczne i większość kobiet nie wychodzi bez nich z domu. Każda z nas ma w garderobie co najmniej kilka, na różne okazje. Pora, żeby w końcu dołączył do nich plecak! A może warto wymienić wszystkie torebki właśnie na niego?

 

Do trampek i do szpilek

 

Plecaki kojarzą się ze szkołą, ale też uchodzą za mało formalne i eleganckie. W sytuacjach, w których chcemy prezentować się wyjątkowo dobrze, wybieramy więc torebkę. Na co dzień też nam towarzyszy – zabieramy ją na zakupy czy w miasto. Tymczasem plecak jest o wiele bardziej wygodny niż nawet najbardziej obszerna i pakowna torba. Kwestię rzekomego niedostatku elegancji, projektanci galanterii rozwiązali już dawno. Szykowny, czarny czy brązowy plecak skórzany pasuje do szpilek i białej koszuli nie gorzej niż klasyczna torebka. Pamiętajmy też, że zawsze możemy założyć go na jedno ramię, znacznie zmieniając w ten sposób stylizację.

 

 

Plecak dla aktywnych

 

Plecak to wdzięczne akcesorium szczególnie z punktu widzenia osób, które rzadko podróżują samochodem i wybierają raczej drogę na piechotę lub komunikację miejską. Jest niezastąpiony podczas jazdy rowerem, kiedy to torebka mogłaby jedynie przeszkadzać. Do plecaka spakujemy portfel, telefon, notes, butelkę wody, lunch do pracy, ale i laptopa. Wiele plecaków ma w środku specjalną kieszonkę, służącą do bezpiecznego przenoszenia tego typu sprzętu. Plecaki różnią się też wielkością, możemy więc wybrać egzemplarz dopasowany do naszych potrzeb.

 

 

Ideał na wakacje

 

Plecaki święcą triumfy zwłaszcza w sezonie wakacyjnym. To wtedy najlepiej zaopatrzyć się w zwykły płócienny plecak-worek. Jest on tani i mało wytrzymały, ale pozwoli nam ocenić, czy dobrze czujemy się z tym dodatkiem. Później może nam posłużyć jako ekologiczna torba na zakupy. Nowy plecak możemy wybrać spośród markowych, ekologicznych, skórzanych, wzorzystych lub minimalistycznych. Wiele utalentowanych osób szyje plecaki własnoręcznie. Są to niepowtarzalne produkty, bardzo wysokiej jakości.

 

  • Warto przeczytać

    Copyrights by Moda. Uroda. Styl. | fashionelle.pl | Facebook | Google+ | Twitter